- Odsłony: 751
Obchody Święta Niepodległości w naszej szkole rozpoczęły się od wspólnego odśpiewania hymnu.
- Odsłony: 666
W ubiegłym tygodniu Samorząd Uczniowski zorganizował akcję „Znicz”.
- Odsłony: 751
W środę 26 października klasy ósme uczestniczyły w wycieczce do Auschwitz Birkenau.
- Odsłony: 687
25 października 2022 r. o godz. 10.00 w naszej szkole nauczyciele, uczniowie oraz pracownicy szkoły usłyszeli alarm ewakuacyjny
.











